Tworzymy z pasji

W dobie komercjalizacji kultury, w tym również literatury, Shyhta proponuje Państwu słowo pisane, które nie zalewa księgarskich półek. Nasze tytuły można nabyć jedynie w wydawnictwie, bądź u samych autorów, gdyż nie sława, ani zarobek są dla nas najważniejsze. Nasza noblistka pisała „światło pada znikąd" i pytała „dlaczego właśnie na tych, a nie na innych". Posiadamy wieloletnie doświadczenie twórcze i znamy odpowiedź na pytanie Wisławy Szymborskiej, podobnie, jak wiemy, że z literatury nie da się wyżyć. Naszym credo więc, są dwa słowa: Tworzymy z pasji.
A skoro tak, zależy nam przede wszystkim na kontakcie z Czytelnikami oraz osobami nieśmiało tworzącymi własne strofy. Zależy nam na opinii każdego, kto celowo lub przypadkiem trafił na stronę dziennika literackiego Shyhty. Pragniemy w rzeczowej i merytorycznej polemice z Państwem, wyznaczać sobie nowe, ambitne cele. Liczymy również na Państwa teksty.
O poziomie tekstów każdy piszący wie wiele. Dużo zostało już na ten temat napisane, a jeden z ciekawszych artykułów znajduje się na naszej witrynie. Jeśli komuś potrzebna jest podpowiedź, może czerpać wiedzę właśnie tutaj.