Aby korzystać w pełni z naszej strony, a może nawet współredagować, należy zastosować podane niżej zasady:
1. Kliknij na Załóż swoje konto. Podaj swoje dane i zarejestruj się.
2. Otrzymasz link, po potwierdzeniu którego Twoje konto stanie się aktywne i będziesz się mógł logować.
3. Jeden z naszych redaktorów zakwalifikuje Cię do grupy edytorów i potwierdzi Twoje uprawnienia.
4. Będziesz wówczas mógł pozostawiać swoje utwory poetyckie, bądź prozatorskie, a także opinie, polemiki i propozycje, po uprzednim wklejeniu i zapisaniu w kategoriach Publikacje lub Ciekawostki.
5. Jeśli redakcja uzna Twoje teksty za wartościowe i godne opublikowania, nasi redaktorzy przesuną je w ciągu kilku dni do odpowiedniej podkategorii i dopiero wówczas zostaną opublikowane.
6. Jeśli Twoje teksty nie będą spełniały redakcyjnych kryteriów, czyli po miesiącu Twój tekst nie zostanie opublikowany, nie będzie to oznaczało, że zostałeś odrzucony. W dalszym ciągu będziesz mógł pisać i pozostawiać do oceny bądź opublikowania swoje teksty, i to tak długo, jak długo zechcesz.
7. Jeśli natomiast Twoje teksty będą naprawdę dobre, będziesz mógł wejść w skład redakcji i uzupełniać swoimi tekstami nasze strony.
8. W przypadku, gdy nie masz ochoty się logować, prześlij swoje teksty na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie oczekuj jednak zbyt wiele. Jeśli liczysz na zarobek, pomyliłeś adres.
Tworzymy z pasji, a więc całkowicie gratis.

I jeszcze jedno: do publikacji dołączamy tylko grafiki własne, z wolnych zasobów lub za zgodą ich autorów, bądź spadkobierców.